Zobacz, co zyskasz dzięki
LOBSTER

Poznaj funkcjonalności systemu przez 30 dni za darmo,
a przekonasz się, że LOBSTER
to najlepszy wybór dla Twojej kancelarii

Integracja z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych

Możesz skuteczniej zarządzać prowadzonymi sprawami sądowymi, gdyż Lobster został zintegrowany z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych („PI”) – narzędziem dedykowanym dla pełnomocników procesowych.
Lobster umożliwi Ci połączenie informacji dotyczących spraw sądowych zarejestrowanych w systemie z informacjami zarejestrowanymi w PI. Dzięki temu nie tylko masz od razu pod ręką w jednym miejscu komplet informacji, pism i korespondencji dotyczących danej sprawy ale także uzyskujesz pełną przejrzystość co do jej statusu.
To Ty decydujesz o pobraniu pisma. Dzięki temu zachowujesz kontrolę nad terminem doręczenia wywołującym skutki procesowe.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Współpraca

Jeśli potrzebujesz narzędzia, które nie tylko umożliwi Ci zarządzanie kancelarią, ale również ułatwi Ci współpracę i wymianę informacji z odrębnymi podmiotami w jednym systemie to wybierz oprogramowanie LOBSTER w wersji rozszerzonej. W tej wersji LOBSTER nie tylko wyszukasz i nawiążesz współpracę z innymi kancelariami, ale sam będziesz widoczny dla innych co zwiększy Twój potencjał sprzedaży.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Pulpit

LOBSTER posiada przyjazny pulpit, za pomocą którego poczujesz się jak za swoim biurkiem. Jedno kliknięcie wystarczy, a będziesz wiedzieć jakie zadania masz dziś do wykonania, czy czeka Cię dziś rozprawa, jaka korespondencja wpłynęła i jakie zadania możesz delegować. Jednocześnie w tej samej chwili będziesz wiedzieć, jaki czas pracy został zrealizowany dziś w sprawach prowadzonych przez kancelarię i czy coś wymaga Twojej uwagi.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Kalendarz

Możesz skuteczniej zarządzać czasem i zyskać go więcej. LOBSTER umożliwi Ci stworzenie i zarządzanie kalendarzem zintegrowanym z kalendarzami Twoich pracowników oraz partnerów biznesowych, a także z wieloma sprawami i projektami. Uzyskasz pełną przejrzystość w dziennym/ tygodniowym/ miesięcznym przeglądzie zadań i wydarzeń w Twojej firmie i pewność, że Ty, Twój pracownik lub Twój klient zostanie zawsze poinformowany na czas dzięki automatycznym powiadomieniom o nadchodzących zdarzeniach.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Zadania

LOBSTER daje Ci możliwość nie tylko przejrzystego przeglądu zadań przypisanych do konkretnych osób, ale przede wszystkim ułatwia ich monitorowanie i zarządzanie. Dzięki temu nic Ci nie umknie, nawet w zdarzeniach przypisanych partnerom w ramach podwykonawstwa lub konsorcjum. Co więcej LOBSTER posiada mechanizmy pozwalające na zautomatyzowanie przesyłania komunikatów dla sytuacji wymagających podejmowania decyzji lub rozliczenia konkretnych działań w sprawach. Kontroluj pracę swoją i swojej kancelarii w każdym miejscu i o każdym czasie.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Sprawy

W LOBSTER będziesz mógł zarządzać naprawdę wszystkimi sprawami prowadzonymi przez kancelarię szybciej i bardziej efektywnie. Tu zarejestrujesz w wystandaryzowany sposób wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu sprawy, również te z zakresu finansów, co pozwoli Ci na monitorowanie, analizę i kontrolę jednej albo wielu spraw jednocześnie. Teraz w każdym momencie dotrzesz do podstawowych informacji dotyczących każdej ze spraw i szybko zorientujesz się na jakim etapie się znajduje.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Czas pracy

W LOBSTER zarejestrujesz każdą aktywność i nie umknie Ci żadna minuta poświęcona w danej sprawie. Kontroluj czynności wykonane dla klienta i wystawiaj faktury zawierające szczegółowe dane: datę wykonania czynności, jej szczegółowy opis, czas pracy oraz osobę, która taką czynność realizowała.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Korespondencja

LOBSTER ewidencjonuje korespondencję przychodzącą i wychodzącą i układa ją tak jak chcesz. Dzięki tej funkcji wszystkie informacje dotyczące korespondencji w Twojej kancelarii są zebrane w jednym miejscu i możesz do nich sięgnąć gdziekolwiek jesteś.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Dokumenty

W LOBSTER założysz elektroniczny segregator, w którym przechowasz wszystkie dokumenty w uporządkowany sposób, z określonym poziomem dostępu dla użytkowników. Dodatkowo zyskasz możliwość pracy nad dokumentami w danej sprawie z użytkownikami przebywającymi w różnych lokalizacjach geograficznych. Możesz także zapisywać dokumenty w bibliotece szablonów po to, by sięgać do nich w każdym momencie, zaś wyszukiwanie dokumentów ułatwi precyzyjna wyszukiwarka. Nareszcie możesz mieć wszystkie dokumenty pod kontrolą, o każdej porze, z dowolnego miejsca, tak jak chcesz.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Faktury

Wystawienie faktur z załącznikiem godzinowym nigdy nie było takie proste. W LOBSTER zrobisz to na podstawie ewidencji czasu pracy i poniesionych kosztów w ramach Twojej kancelarii a nawet w ramach partnerstwa. Czy rozliczasz sprawy godzinowo, ryczałtowo miesięcznie, ryczałtowo za sprawę, "success fee", w sposób mieszany, a może potrzebujesz rozliczyć nadgodziny ponad ryczałt w wydłużonym okresie czasu? W LOBSTER możliwe jest dużo więcej. To co nas wyróżnia, to możliwość podziału sprawy na poszczególne etapy, a następnie rejestracja i obsługa czasu pracy dla każdego zdefiniowanego etapu oddzielnie. Podzielenie sprawy na instancje, na poszczególne etapy funkcjonalne, za które płatność przebiegać ma na odrębnych zasadach nareszcie jest możliwe!
Wypróbuj przez dni za darmo!

Kontakty

Twój wirutalny wizytownik zawsze pod ręką. W LOBSTER zyskujesz dostęp do bazy kontaktów firmowych, w tym do wszystkich danych teleadresowych, które wprowadzisz do systemu. Jednocześnie LOBSTER przekazuje dane sądów, prokuratur i innych organów niezbędnych do prowadzenia spraw.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Raporty

W LOBSTER zwiększasz wydajność Twojej kancelarii na bieżąco. System posiada mechanizmy tworzenia automatycznych raportów z możliwością ich konfigurowania w celu analizy czasu pracy i rozliczeń dla Ciebie i partnerów. Dzięki LOBSTER możesz zmierzyć i przeanalizować takie wielkości jak: przychody-nakłady, wpływy-wydatki, koszty-wyniki w celu koordynacji procesów związanych z działaniem Twojej kancelarii.
Wypróbuj przez dni za darmo!

Koszty

Z nami żaden koszt Ci nie umknie. LOBSTER zapisuje wszystkie koszty poniesione w sprawie, co umożliwia ich zmierzenie i przeanalizowanie, a także obciążenie nimi klienta za pomocą refaktury lub noty obciążeniowej.
Wypróbuj przez dni za darmo!
Zobacz, kto nam zaufał